O Firmie

Kampet

W KAMPET działamy w sposób nowoczesny i systematyczny. Nasza specjalizacja to segment antygraffiti oraz specjalistycznego czyszczenia infrastruktury.


Współpracujemy przede wszystkim z instytucjami publicznymi i przedsiębiorstwami. Świadczymy także usługi dla klientów indywidualnych.

Usuwanie graffitti

Zapewniamy szybką reakcję w przypadku aktów wandalizmu – w ciągu pierwszych 24h od zdarzenia. Problem nielegalnego graffiti i niszczenia mienia podchodzimy kompleksowo, wdrażając plan działania, obejmujący monitoring obiektów i odpowiednie zabezpieczenia elewacji.

Czyszczenie i renowacja elewacji

Nie tylko graffiti niszczy budynki. Część uszkodzeń powstaje także w wyniku zjawisk naturalnych – nasłonecznienia, deszczu, śniegu, zanieczyszczeń miejskich. Także w wyniku zwykłej eksploatacji. Oczyszczanie ścian zewnętrznych, a także posadzek poprawia wygląd obiektu, wydłuża także jego eksploatację bez konieczności remontu i odmalowywania. Jeśli uszkodzenia są duże i samo oczyszczanie nie wystarczy, oferujemy także odmalowanie elewacji.

Nowoczesny sprzęt

We wszystkich wykonywanych usługach wspiera nas najnowocześniejsza technologia. Wydajny i skuteczny, a przy tym delikatny dla czyszczonych powierzchni sprzęt usuwa zabrudzenia bez naruszania struktury tynku. Co więcej: specjalistyczne urządzenia nie wymagają dostępu do zewnętrznych mediów (wody, prądu), nie generują żadnych dodatkowych kosztów dla Państwa. Dzięki temu jedyny koszt naszej pracy to ten podany na fakturze.